Arkku.net - Ilmaisia palveluita jo vuodesta 2003!

Kaikki internetin peruspalvelut ilmaiseksi - aina.

Kotisivutila
Saat käyttöösi mm. 50Mt levytilaa, rajattomasti liikennöintiä ja tuen PHP:lle ja MySQL:lle. Palveluun sisältyy lisäksi monipuolinen hallintapaneeli.
Sähköposti
Ilmainen sähköpostiosoite tunnus@haxaa.net, joka tukee sekä IMAP- että POP-protokollaa. Sisältää Webmailin.
Mumble-palvelin
Oman Mumble-palvelimen avulla kommunikoit muiden kanssa internetin välityksellä. Oma palvelin takaa yksittäistä kanavaa laajemmat hallintamahdollisuudet.
Tietoa Arkku.netistä

Yhteystiedot

WWW: www.arkku.net
Sähköposti: arkku@arkku.net
IRC: #Arkku.net @ Quakenet & Ircnet

Rekisteriseloste
Käyttöehdot
Tilausehdot

Henkilökunta

Aki Kulju (Lefa)
- Sähköposti: aki.kulju@arkku.net

Toni Rissanen (Tonzas)
- Sähköposti: yhteys@tonirissanen.fi

Iiro Pasanen (denial)
- Sähköposti: iiro.pasanen@gmail.com

Toni Takala (thounie)
- Sähköposti: toni.takala@idd.fi

Juha Lehtonen (monni)
- Sähköposti: juha.lehtonen@arkku.net

Ossi Rastas (MeukoW)
- Sähköposti: ossi.rastas@arkku.net

Alex Neuman (axl)
- Sähköposti: alex.neuman@arkku.net

Kirjaudu sisään